В даний момент архів знаходиться в зоні проведення Антитерористичної операції та його функціонування утруднене. Архів функціонує у місті Костянтинівка

Герб Донецької області
Герб Донецької області

Адреса: 83086 Україна, м. Донецьк, пр. Лагутенко, 12

Адреса у Костянтинівці: пр. Ломоносова, 156, м. Костянтинівка, 85102

Сайт: dn.archives.gov.ua

E-mail: darc@ukrpost.ua (тимчасово не фукціонує), donarchiv@gmail.com (діючий)

Телефони: (062)387-20-35 – оформлення та надання довідок
(062)305-22-97 – приймальня
(062)335-76-64 – відділ кадрів

Телефон у Костянтинівці: (06272)2-52-05

Транспорт: вул. Артем трол. № 2 (зуп. “Центральний універмаг”); на вул. Челюскінців трам. № 1 (зуп. “Проспект Праці”); будь-який транспорт, що йде через Південний автовокзал (зуп. Південний АВ/ТЦ “Золоте Кільце”)

Графік роботи: пн.-чт. 8:00-17:00, пт. 8:00-16:00, перерва 12:00-13:00

Читальна зала: пн.-пор. 9:00-16:00, пункт. 9:00-15:30, перерва 12:00-13:00

Вартість копіювання аркуш/документ: 2,09 грн/лист

Можливість копіювання документів до 1917 року (метричні книги, сповідні розписи, ревізські казки тощо): ні

Найближчий зручний готель/приблизна вартість проживання: “Великобританія”, вул. Постишева, 20
Вартість проживання від 195 грн/добу

Загальне враження: досить складний та проблематичний архів

Довідковий апарат:  Перелік підприємств, що передали на зберігання документи щодо особового складу до приватних архівів м.Донецька

Думки дослідників:

“Коли я прийшов оформлювати перепустку в читальний зал в архіві була якась перевірка, директора не було, а найголовніша у світі людина – секретар директора – втілює в собі всі ті уявлення, які формуються щодо м’яко кажучи недоброзичливих співробітників музею.
Головне, що після спілкування з цією “головною” людиною всі інші співробітники музею виявляються дуже привітними і ввічливими. І переді мною відкрилася брама читального залу ГАДО того ж дня я виписав собі деякі фонди, з якими хотів би попрацювати. музею майже на 2 місяці.
І ось нарешті минулої середи все склалося позитивно і я знову в архіві, забрав перепустку і зробив своє перше замовлення на видачу справ.

Справи в архіві видаються наступного дня. Наскільки я зрозумів – це не залежить від того, які справи замовляєш. На завтра та все тут. Але є винятки – метричні книги.
Книги доступні для роботи користувачам тільки в оцифрованому вигляді. Якщо та чи інша книга, що вас цікавить, вже оцифрована, то за наявності вільного комп’ютера ви зможете ознайомитися з нею відразу. Якщо вона все ще не встигла оцифруватися, то вас запишуть у чергу на сканування. Наприкінці липня цього року запис проводився вже на листопад цього року.

Поки рухається черга на сканування метричних я зайнявся вивчення документів, пов’язаних з історією міст та вагою. Якщо точніше то мене цікавлять два міста Сніжне та включене до його міста місто Новий Донбас.

Сьогодні виникла необхідність зробити копію наказу Верховної Ради УРСР про надання місту Сніжного статусу обласного з включенням до його меж міста Нового Донбасу. Як сказала зав.читальною залою, є можливість лише фотографувати документ. для цього потрібно заповнити замовлення на виготовлення копії документа. Підписати його у директора та сплатити вартість копіювання в бухгалтерії.

За те, що ви самостійно зробите фото одного аркуша документа, ви повинні сплатити в скарбницю ГАДО 2,09 грн.

Я зробив фото восьми аркушів – це обійшлося мені у 16 ​​грн. 72 коп. “

Сергій Фазульянов, серпень 2010

Цей сайт не є офіційним представництвом архівів у мережі Інтернет. Якщо Ви побачили неточність або помилку в описі архіву, повідомте про це у коментарях або на електронну пошту: fazulianov@arhives.in.ua
Адміністрація сайту з радістю надасть посильну допомогу у вирішенні питань щодо взаємодії з архівами України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *