Герб Харківської області
Герб Харківської області

 

Державний архів Харківської області припинив роботи з виконання генеалогічних запитів через велике завантаження співробітників архіву іншими видами робіт.

Про це повідомляється на офіційній сторінці архіву в мережі Фейсбук.

Також у повідомленні зазначено, що у разі потреби архів може надати інформацію щодо конкретних осіб, якщо відомі їх рік, місце народження (шлюбу, смерті), дівоче прізвище, віросповідання.

Крім того архів надає письмову інформацію, що містить відомості про склад фондів, науково-довідковий апарат, перспективи дослідження, рекомендації за місцем зберігання документів. У разі виявлення документів заявник може отримати їх копії і архівні довідки.

У випадку, якщо виконання вимагає тривалого дослідження, заявнику рекомендується самостійно проводити пошук інформації за документами архіву в читальному залі архіву, який працює щодня з 9-00 до 17.30, крім суботи та неділі, другий і останньої п’ятниці місяця (санітарний день) (вул. Мироносицька, 41, р .. Харків). Для оформлення в читальному залі архіву необхідно мати паспорт та 2 фото 3х4.

Однак, дослідники, які працювали в читальному залі архіву, відзначають, що для роботи приїжджим дослідникам видається не більше однієї справи в 2 тижні, а дослідникам проживають в Харкові і його околицях і того менше.

Також адміністрація архіву нагадує, що генеалогічні дослідження, що проводяться сторонніми особами, здійснюються лише за наявності нотаріально завіреної довіреності від зацікавленої особи.

Державний архів Харківської області припинив виконання генеалогічних запитів